İzzet ATAÇ

Süreç Yönetimi Uzmanı / SAP Kıdemli Danışmanı

2005 yılında Hacettepe İstatistik bölümü mezuniyetine takiben, 1 yıl süre ile yurtdışında dil eğitimini Avustralya-Sidney de tamamlamıştır.Türkiye’ye döndükten sonra yüksek lisans öğrenimini Hacettepe İşletme (MBA) bölümünde gerçekleştirmiştir.

2007 yılında çalışma hayatına, Heraeus Holding altında bulunan Electro-Nite firmasının Türkiye fabrikasında SAP projesi ile başlamıştır. 5 yıl boyunca şirketin farklı departmanlarında aktif görev almıştır. Lojistik, üretim, üretim planlama, satınalma, kalite birimlerinde SAP uygulamalarında aktif görev almış ve SAP projesinin sorumlusu olarak çalışmıştır.

2012 yılında aile şirketi olan döküm firmasında görev almak üzere Electro-Nite firmasından ayrılmış, Medaş Döküm A.Ş. firmasında yönetimde Genel Müdür Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu üyeliği yapmıştır. Ayrıca operasyonel olarak da Finans ve Muhasebe, İnsan Kaynakları Müdürü olarak firmada aktif görev almıştır. Ayrıca firmanın tüm hukusal süreçlerini takip etmiştir.

2015 yılında sektör değişikliği yaparak pompa ve vana sektörüne girmiştir.2018 yılına kadar Tempo Vana A.Ş. firmasında yönetimde Üretim ve Üretim Planlama Müdürlüğü görevlerinde çalışmıştır.Ayrıca firmadaki ERP uygulamalarının sorumluluğunu aktif olarak yürütmüştür.

2018 yılında SAP Business One danışmanlığına başlayabilmek için gerekli sertifikasyon sürecini tamamlayarak aktif danışmanlığa başlamıştır. Şu anda EOD Türkiye grubunda SAP Business One kıdemli danışmanı olarak, satış, satış sonrası destek, eğitim ve proje uygulamalarında aktif olarak rol almaktadır. Yapı Kurumsal Akademi firmasında da eğitmen ve danışman olarak görev yapmaktadır. Ana uzmanlık alanları Süreç ve Kalite Yönetim Sistemleri ile ERP sistemlerinin kurulması ve işletilmesi olup SAP Business One ürünü konusunda uluslararası alanda geçerli danışmanlık sertifikasyonuna sahiptir.